Kochani!

Już dziś zapraszam Was do zapisów na świąteczne mini-sesje w Kaliszu, przy ulicy Majkowskiej.

Do dyspozycji będą trzy stylizacje (lub cztery!) , nad którymi jeszcze pracujemy 🙂 Na ten moment czekamy aż nowe rekwizyty dotrą! 🙂Unikatowe sanie wykonywane ręcznie u stolarza, czerwona sofa oraz wyjątkowa niespodzianka z motywem listów do Mikołaja. Co to będzie? Dowiecie się bliżej sesji – nie pozwolę, by w tym roku skopiowano moje pomysły 🙂

 

Regulamin i niezbędne informacje dotyczące przebiegu mini-sesji:

1) Na akcje promocyjną można zapisać dziecko od 3 miesiąca życia (trzymającego stabilnie główkę), nie ma możliwości mini-sesji dla mniejszych dzieci.
2) Sesja trwa 20-25 minut, w związku z czym zastrzegam nieprzeprowadzenie sesji w przypadku spóźnienia, bez zwrotu zadatku.
3) Gwarancją przeprowadzenia sesji jest wpłata zadatku 50pln
4) Klient ma możliwość dokupienia dowolną ilość zdjęć z sesji, w pełnej rozdzielczości i bez logo, w cenie 35pln/szt (wersja elektroniczna + 3 wydruki 15×23)
5) Na sesje może przyjść maksymalnie 2 dzieci (+rodzice) ze względu na krótki czas sesji i trudności przy ‚ogarnianiu’ większej gromady tych najmłodszych 🙂 Wyjątki stanowią Starszaki – dzieci świadomie pozujące, powyżej 4-5 roku życia 🙂 – wtedy proszę zgłosić ten fakt – ustalimy szczegóły – nie powinno być problemu z mini-sesją w jednym zapisie terminu.
6) Terminy:
– fotograf udostępni rodzicom zdjęcia z sesji w ciągu 2 dni roboczych.
– rodzice wybierają zdjęcia do retuszu najpóźniej do 30 listopada 2017, zdjęcia wybrane po tym terminie tracą gwarancje otrzymania obrobionych zdjęć (i odbitek) przed świętami Bożego Narodzenia.
– Materiał wybrany terminowo fotograf przekaże najpóźniej do 15 grudnia 2017
– Przy obróbce zdjęć nie obowiązuje kolejność z zapisów, lecz kolejka powstała na skutek wybrania zdjęć. Czym szybciej rodzice wybiorą zdjęcia – tym szybciej fotograf może zacząć dalszą pracę.
7)  Zdjęcia z mini-sesji zostaną zamieszczone na fanpage Magama Studio (facebook)  oraz na stronie internetowej magamastudio.pl – warunkiem uczestnictwa w promocyjnej sesji jest zgoda na publikację wizerunku.
8) Rezerwacji należy dokonywać przez wiadomość prywatną na fanpage (Tu) lub poprzez e-mail: kontakt@magamastudio.pl
9) Zakaz fotografowania w czasie sesji telefonami, czy swoimi aparatami.
10) W cenie sesji jest aż 15 odbitek w dużym formacie (15x23cm) – po 3 sztuki z każdego ujęcia (Czyli: Klient wybiera 5 zdjęć do retuszu które otrzymuje w wersji elektronicznej  oraz w 3 zestawach odbitek – dla siebie i np. dziadków) 🙂
11) Magama Studio zapewnia gotowe stylizacje – tj. tła, rekwizyty, odpowiednie oświetlenie czy osprzęt, bez ubranek. Rodzice przychodzą z odpowiednio ubranymi do sesji dzieciaczkami 🙂
12) Nie ma problemu, by wykonać zdjęcia całej rodziny, tj. dziecko + mama oraz tata. Nie doliczamy dopłaty z tego tytułu.
13) Jedna stylizacja będzie czerwona, druga biała/kremowa, trzecia natomiast szara (aranżacja rodzinna) – wszystkie będą pasowały i do chłopców i do dziewczynek 🙂 Proponuje ubierać w ciuszki kremowe, białe, beżowe, neutralne brązy, czy złoto lub granat, czerwień. Najlepiej bez napisów, czy nadruków ze spidermanem 🙂

 

Z sesji otrzymasz:
– 5 zdjęć w wersji elektronicznej na płycie,
– trzy zestawy odbitek w formacie 23x15cm (dla Was i dziadków na prezent)
– e-kartkę świąteczną stworzoną z jednego ze zdjęć z sesji
– całość spakowana w świąteczną paczuszkę którą odbierzecie w grudniu 🙂

UWAGA BONUS: Dla osób które już były u mnie na sesji +1 ujęcie wraz z odbitkami(x3) gratis ! 

 

Dostępne godziny Sobota 18.11:
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Dostępne godziny Niedziela 19.11:
Ostatni termin – 10:30

 

2 thoughts on “Zapisy na mini-sesje świąteczne, Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *