Druga Tura minisesji świątecznych odbywa się na tych samych zasadach, co pierwsza tura 🙂

Regulamin i niezbędne informacje dotyczące przebiegu mini-sesji:

1) Na akcje promocyjną można zapisać dziecko od 3 miesiąca życia (trzymającego stabilnie główkę), nie ma możliwości mini-sesji dla mniejszych dzieci.
2) Sesja trwa 20-25 minut, w związku z czym zastrzegam nieprzeprowadzenie sesji w przypadku spóźnienia, bez zwrotu zadatku.
3) Gwarancją przeprowadzenia sesji jest wpłata zadatku 50pln
4) Klient ma możliwość dokupienia dowolną ilość zdjęć z sesji, w pełnej rozdzielczości i bez logo, w cenie 35pln/szt (wersja elektroniczna + 3 wydruki 15×23)
5) Na sesje przychodzimy RÓWNO na czas, by nie przeszkadzać innym rodzinom w sesji. Drzwi do studio zamykam podczas pracy z dziećmi. Po pierwszej turze mogę śmiało powiedzieć, ze NIKOMU tego czasu nie brakło. 🙂 Niektórzy nawet zdążyli spokojnie przebrać pociechy w drugi zestaw ubranek 🙂
6) Terminy:
– fotograf udostępni rodzicom zdjęcia z sesji w ciągu 24 godzin.
– rodzice wybierają zdjęcia do retuszu najpóźniej do 6 grudnia 2017, zdjęcia wybrane po tym terminie tracą gwarancje otrzymania obrobionych zdjęć (i odbitek) przed świętami Bożego Narodzenia.
– Materiał wybrany terminowo fotograf przekaże najpóźniej do 19 grudnia 2017
– Przy obróbce zdjęć nie obowiązuje kolejność z zapisów, lecz kolejka powstała na skutek wybrania zdjęć. Czym szybciej rodzice wybiorą zdjęcia – tym szybciej fotograf może zacząć dalszą pracę.
7)  Zdjęcia z mini-sesji zostaną zamieszczone na fanpage Magama Studio (facebook)  oraz na stronie internetowej magamastudio.pl – warunkiem uczestnictwa w promocyjnej sesji jest zgoda na publikację wizerunku.
8) Rezerwacji należy dokonywać przez wiadomość prywatną na fanpage (Tu) lub poprzez e-mail: kontakt@magamastudio.pl
9) Zakaz fotografowania w czasie sesji telefonami, czy swoimi aparatami.
10) W cenie sesji jest aż 15 odbitek w dużym formacie (15x23cm) – po 3 sztuki z każdego ujęcia (Czyli: Klient wybiera 5 zdjęć do retuszu które otrzymuje w wersji elektronicznej  oraz w 3 zestawach odbitek – dla siebie i np. dziadków) 🙂
11) Magama Studio zapewnia gotowe stylizacje – tj. tła, rekwizyty, odpowiednie oświetlenie czy osprzęt, bez ubranek. Rodzice przychodzą z odpowiednio ubranymi do sesji dzieciaczkami 🙂
12) Nie ma problemu, by wykonać zdjęcia całej rodziny, tj. dziecko + mama oraz tata. Nie doliczamy dopłaty z tego tytułu.
13) Poniżej możecie obejrzeć kilka kadrów z pierwszej tury; Proponuje ubierać w ciuszki kremowe, białe, beżowe, neutralne brązy, czy złoto lub granat, czerwień. Najlepiej bez napisów, czy nadruków ze spidermanem 🙂

Z sesji otrzymasz:
– 5 zdjęć w wersji elektronicznej na płycie,
trzy zestawy odbitek w formacie 23x15cm (dla Was i dziadków na prezent)
e-kartkę świąteczną stworzoną z jednego ze zdjęć z sesji
– całość spakowana w świąteczną paczuszkę którą odbierzecie w grudniu 🙂

UWAGA BONUS: Dla osób które już były u mnie na sesji +1 ujęcie wraz z odbitkami(x3) gratis ! 

Dostępne godziny Sobota 2.12:
10:00 – zajęte
10:30
11:00 – zajęte
11:30
12:00
12:30 – zajęte
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00 – zajęte

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “II TURA minisesji świątecznych w MagamaStudio – Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *