Regulamin i niezbędne informacje dotyczące przebiegu mini-sesji:

1) Na akcje promocyjną można zapisać dziecko od 3 miesiąca życia (trzymającego stabilnie główkę), nie ma możliwości mini-sesji dla mniejszych dzieci.
2) Sesja trwa zależnie od pakietu 20 lub 40 lub 60 minut, w związku z czym zastrzegam nieprzeprowadzenie sesji w przypadku spóźnienia, bez zwrotu zadatku.
3) Gwarancją przeprowadzenia sesji jest wpłata zadatku 50pln
4) Klient ma możliwość dokupienia dowolną ilość zdjęć z sesji, w pełnej rozdzielczości i bez logo, w cenie 35pln/szt (wersja elektroniczna dla pakietu I  lub wersja elektroniczna +odbitka 15×23 dla pakietu II oraz III
5) Na sesje może przyjść maksymalnie jedna rodzina. Przy zdjęciach z kuzynostwem – każda z rodzin wykupuje swój pakiet, a wspólne zdjęcia robimy na końcu pierwszej sesji oraz na początku drugiej. Proszę zgłosić ten fakt.
6) Terminy:
– fotograf udostępni rodzicom zdjęcia z sesji w ciągu 3 dni roboczych.
– rodzice wybierają zdjęcia do retuszu najpóźniej do 30 listopada 2018, zdjęcia wybrane po tym terminie tracą gwarancje otrzymania obrobionych zdjęć (i odbitek) przed świętami Bożego Narodzenia.
– Materiał wybrany terminowo fotograf przekaże najpóźniej do 21 grudnia 2018
– Przy obróbce zdjęć nie obowiązuje kolejność z zapisów, lecz kolejka powstała na skutek wybrania zdjęć. Czym szybciej rodzice wybiorą zdjęcia – tym szybciej fotograf może zacząć dalszą pracę.
7)  Zdjęcia z mini-sesji zostaną zamieszczone na fanpage Magama Studio (facebook)  oraz na stronie internetowej magamastudio.pl – warunkiem uczestnictwa w promocyjnej sesji jest zgoda na publikację wizerunku.
8) Rezerwacji należy dokonywać przez wiadomość prywatną na fanpage (Tu) lub poprzez e-mail: kontakt@magamastudio.pl
9) Obowiązuje zakaz fotografowania w czasie sesji telefonami, czy swoimi aparatami.
10) Rodzice mają możliwosć zapisania się na jedną z trzech opcji sesji:
Pakiet I – w cenie 100pln – sesja trwa 15minut, rodzic wybiera 3 fotografie z sesji, które otrzymuje w wersji elektronicznej.
Pakiet II – w cenie 250pln – sesja trwa 40minut, rodzic wybiera 10 fotografii z sesji, które otrzymuje w wersji elektronicznej oraz jako odbitki (10sztuk) w formacie 15x23cm
Pakiet III – w cenie 400pln – sesja trwa 60minut, rodzic wybiera 20 fotografii z sesji, które otrzymuje w wersji elektronicznej oraz jako odbitki (20sztuk) w formacie 15x23cm
11) Magama Studio zapewnia gotowe stylizacje – tj. tła, rekwizyty, odpowiednie oświetlenie czy osprzęt, bez ubranek. Rodzice przychodzą z odpowiednio ubranymi do sesji dzieciaczkami
12) Nie ma problemu, by wykonać zdjęcia całej rodziny, tj. dziecko + mama oraz tata. Nie doliczamy dopłaty z tego tytułu. Zdjęcia rodzinne są wykonywane w każdym z pakietów.
13) Przygotowane scenki fotograficzne będą pasowały i do chłopców i do dziewczynek . Proponuje ubierać w ciuszki kremowe, białe, beżowe, neutralne brązy, czy złoto lub granat, czerwień. Najlepiej bez napisów, czy nadruków ze spidermanem

Z sesji otrzymasz, w zależności od pakietu:
Pakiet I – w cenie 100pln – sesja trwa 15minut, rodzic wybiera 3 fotografie z sesji, które otrzymuje w wersji elektronicznej.
Pakiet II – w cenie 250pln – sesja trwa 40minut, rodzic wybiera 10 fotografii z sesji, które otrzymuje w wersji elektronicznej oraz jako odbitki (10sztuk) w formacie 15x23cm
Pakiet III – w cenie 400pln – sesja trwa 60minut, rodzic wybiera 20 fotografii z sesji, które otrzymuje w wersji elektronicznej oraz jako odbitki (20sztuk)

UWAGA BONUS: Dla osób które zapiszą się do dnia 14.10.2018:
1 ujecie gratis! 

 

One thought on “Zapisy na minisesje świąteczne 2018 – Kalisz – WYPRZEDANE!

  1. Witam ponownie 🙂

    Chciałabym zapisać się na mini-sesje Świąteczną – pakiet II. Czy zostały jeszcze wolne miejsca? Jeśli tak, a mam nadzieję, że tak to w jakich terminach?

    Pozdrawiamy
    Ewa z Mają 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *