Kasia i Bartek

Małżeństwo. Tak różni, a jednocześnie całkowicie zgodni co do filozofii życia. Ona z głową w chmurach i tysiącem pomysłów, serdeczna i empatyczna, angażująca serducho w każde zlecenie. On twardo stąpający po ziemi, cierpliwy i obowiązkowy. Pierwszy jeśli chodzi o nowinki technologiczne i rozwój w tym kierunku. Razem tworzący naprawdę zgrany duet. Razem od 2010 roku, a od 2020 – dumni rodzice ukochanego Synka – Janka.

Uwielbiamy ludzi, rozmowy i te codzienne ‘drobnostki’. Poranna kawa, dobre jedzenie. Gdy słońce rano zaświeci – od razu człowiek staje się radośniejszy. Gdy kwiaty na oknie (nareszcie!) zakwitną, a kocia sierść wyjątkowo nie przylepi się do świeżych ubrań… To takie ‘zwykłe codzienności’, ale wiedząc, że czas nieubłaganie ucieka, a otaczający nas świat się zmienia z dnia na dzień – wierzymy że jeszcze kiedyś przyjdzie nam do tych drobnostek wracać z jeszcze większym sentymentem.

Zatrzymujemy dużo na zdjęciach, ale pamiętajmy by nie wisiało wszystko na dyskach komputerów. Wywołaj zdjęcia, trzymaj albumy – czy pamiętasz ile radości miałeś/-aś przy fotografiach sprzed… 10, 20 laty…? ‘To były czasy…’. Ale jesteśmy tu i teraz. Zobacz, teraz również jest czas. Możemy go dla Was zatrzymać, stworzyć coś pięknego. Dajcie ponieść się fantazji…