Bardzo się cieszę, że właśnie rozpoczynasz czytanie tekstu. Fotografia ślubna zajmuje ogromny dział w moim życiu i pochłania znaczącą część mojego czasu. Do każdego zlecenia podchodzę bardzo indywidualnie. Lubię gdy dzielicie się ze mną czymś więcej niż tylko pytaniem o termin :). W mojej pracy bardzo ważne jest poznanie Was, Waszych oczekiwań, by jak najlepiej móc przekazać w fotografii to, co będzie dla Was… po prostu najfajniejsze. Dlatego uwielbiam dostawać informacje co lubicie, czym sie interesujecie, jaki klimat chcecie stworzyć na weselu. Na dalszym etapie może jakieś ciekawostki lub 'fun facts’? 🙂 Sporo ich zawsze poznaje na przygotowaniach, dlatego to również bardzo fajne by nie wykluczać tego elementu podczas reportażu. I dla zdjęć, i właśnie dla tych kilku krótkich rozmówek … Nawet nie wyobrażacie sobie jak rozładowują wszelki ewentualny stres.

W Dniu Ślubu kieruje się w znacznej mierze sercem i wyczuciem chwili, a wrażliwość pozwala mi niemalże na doświadczanie tego, co Wy. Za to właśnie kocham to, co robię.

Bardzo serdecznie zapraszam Was na spotkanie, gdzie będziemy mogli sie poznać, porozmawiać. Obejrzycie produkty pokazowe, albumy, ustalimy plan działania.

Poznaj naszą ofertę kontaktując się z nami