Ten typ sesji przeznaczony jest dla każdego. Dla par, brzuszków, maluszków. Tych kilkudniowych noworodków jak również starszaków, kilkulatków. Niech dołączy do Nas domowy pupil, może ulubiona ciocia, babcia i dziadzia? Super! Właśnie TO chce u Was fotografować. Bez rekwizytów, w domowych pieleszach. Nie dajcie sobie wmówić 'ale nie mamy do tego warunków’. Dom to miejsce które stanowi o nas. Jesteśmy TU I TERAZ, w obecnej modzie, guście, upodobaniach, sytuacji życiowej. To miejsce, gdzie się dobrze czujemy, gdzie mamy swoje ulubione rzeczy i pijemy poranną kawę codziennie, dzień w dzień. Zatrzymajmy to na zdjęciach. To miejsce się zmieni prawdopodobnie za 20 lat.

Takie sesje uwielbiam, bo skupiamy się na naturalnych emocjach, dotyku, waszej czułości, sprawach na pozór 'błahych i codziennych’. Ja pojawiam się u Was jako gość, cichy obserwator, by oddać Wam reportaż pełen wspomnień i Waszych bliskich relacji.

Z sesji otrzymujecie:

  • 35 fotografii w wersji cyfrowej
  • Koszt dodatkowych ujęć ponad pakiet - 40pln/szt
  • Sesja odbywa się u Was w domu
  • Czas trwania sesji 2-3 godziny

Sesje lifestyle na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza oraz do 10km. Jeśli jesteście z innego miasta – napiszcie, uzgodnimy szczegóły. Dla przykładu: we Wrocławiu pojawiam się raz w miesiącu (wówczas bez dodatkowych kosztów dla Was)

Cena: 750PLN